خرید خدمت ایثارگران ۹۷

نویسنده : مهربان
۳۰ خرداد ۹۷ ۴۰ ۰

خرید خدمت ایثارگران 97

 

جهت اطلاع از خرید خدمت ایثارگران می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

در این مقاله به موضوع خرید خدمت ایثارگران 97 خواهیم پرداخت.

خدمت سربازی در ایران برای مردان از سن 18 سالگی تمام اجبار می باشد. کشور ایران نیز مانند برخی از کشورهای دیگر (21 کشور) بیش از 18 ماه برای خدمت سربازی در نظر گرفته است. لازم به ذکر است از سال 91 به بعد مدت خدمت سربازی از 24 ماه به 21 ماه کاهش پیدا کرد.

برخی از پسران بر این باورند که دوران سربازی باعث اتلاف عمر وقت آن ها می شود اما برخی دیگر بر این باورند که خدمت سربازی حرکتی جهادی است و این 21 ماه بخشی از ادای دین جوانان به کشور و جمهوری اسلامی می باشد. همان طور که گفته شد، خدمت سربازی امری ضروری است و مشمولان در صورت غیبت و عدم اقدام برای اعزام به خدمت با مشکلاتی در شرایط مختلف مواجه خواهند شد.

برخی از افراد با توجه به شرایط ویژه ای که دارند (مشکلات جسمی و ...) می توانند معافیت از سربازی و یا کسر از خدمت دریافت نمایند اما همان طور که گفته شد، برخی از مشمولان خدمت به معافیت خواهند رسید که شرایط آن در مقالات مربوطه به طور کامل توضیح داده شده است.

از مهم ترین بحث هایی که در این روزها شنیده می شود، خبر خرید خدمت ایثارگران 97، و یا خرید خدمت فرزندان ایثارگران 97 می باشد. در این مقاله قرار است به صحت و سقم این خبر بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

بررسی خبر خرید خدمت ایثارگران

قانون جدید ایثارگران در 3 حالت عنوان شده است. در این مقاله به حالت سوم که خرید سربازی فرزندان ایثارگر است پرداختیم. اولین شرط و مهم ترین شرط استفاده از این طرح عدم غیب در خدمت سربازی است.

طبق این قانون فرزندان ایثارگری که فاقد غیبت هستند، بتوانند با پرداخت 5 میلیون تومان سربازی خود را بخرند. این طرح به تأیید مجلس و تأیید شورای نگهبان رسیده است. اما در حال حاضر قابل اجرا نمی باشد. بنابراین در حال حاضر فرزندان ایثارگر نمی توانند سربازی خود را بخرند و زمان اجرای این قانون (در صورت اجرا شدن) مشخص نمی باشد.

به مشمولان خدمت توصیه می کنیم پس از مطالعه خرید ایثارگران 97 به مقاله شرایط خرید خدمت 97 مراجعه نمایند.

 

جهت اطلاع از خرید خدمت ایثارگران می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید