انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حقوق

رشته شناخته شده و به نام حقوق از جمله بهترین رشته های دانشگاهی بوده که به دلایل مختلفی از جمله کسب درآمد بالا پس از فراغت از تحصیل و پرستیژ بالای کاری یک وکیل یا قاضی جایگاه خود را در میان مردم جامعه پیدا کرده است. در این مقاله، به بحث در مورد انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حقوق برای شما دوستان گرامی می پردازیم. بنابراین، در صورت داشتن تصمیم جدی برای ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حقوق از مطالعه این مقاله غافل نشوید.

نحوه انتخاب رشته کاردانی حقوق دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حقوق تنها بر طبق سوابق تحصیلی فرد در طول دوران سوم متوسطه بوده و این موضوع معیار بسیار مهم برای انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حقوق به شمار می رود. به بیان دیگر شانس قبولی افرادی با معدل بالا در دوران سوم متوسطه در کاردانی حقوق دانشگاه علمی کاربردی به مراتب بیشتر از سایرین است.

شرایط ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی حقوق

برخورداری از مدارک معتبری همچون دیپلم چهار یا شش ساله نظام قدیم در رشته های فنی و حرفه ای و نظری، دیپلم شاخه های فنی و حرفه ای، کار و دانش و نظری از ضروریات ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حقوق به شما می روند. راجع به داوطلبین آقا نیز باید گفت که داشتن برگه و کارت معافیت دائم و هوشمند و کارت پایان خدمت هوشمند برای آنها الزامی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مقرررات و شرایط معافیت تحصیلی و مشمولین خدمت نظام وظیفه حتماً دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی را مطالعه نمایید.

زمان ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی حقوق

در صورت داشتن تصمیم قطعی برای ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حقوق تنها امروز یعنی 28 مرداد 1397 برای ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حقوق فرصت دارید. این بازه زمانی از 21 مرداد شروع شده و تا ساعت 12 امشب وقت باقیست.

نحوه ثبت نام در کاردانی دانشگاه علمی کاربردی حقوق

در رابطه با نحوه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حقوق ارائه این توضیح ضروری به نظر می رسد که همه اطلاعات مورد نیاز شما در این رابطه در سایت رسمی سازمان سنجش قابل مشاهده است. در منوی سمت راست این سایت بخش مربوط به دانشگاه علمی کاربردی را می توانید ملاحظه کنید. فقط به یاد داشته باشید که باید در ابتدای شروع ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حقوق اقدام به خرید کارت اعتباری نموده تا انجام مابقی مراحل ثبت نام برای شما امکانپذیر شود. دقت کنید که هر یک از شما عزیزان امکان انتخاب حداکثر 20 کد رشته محل را در کاردانی رشته حقوق دارید.

نحوه پذیرش کاردانی دانشگاه علمی کاربردی حقوق

به اطلاع می رسانیم که سوابق تحصیلی فرد داوطلب از اساسی ترین ملاک های گزینش دانشجو در کاردانی علمی کاربردی حقوق محسوب می شود. در نتیجه، در صورت داشتن معدل بالاتر در مدرک دیپلم دوران متوسطه تان به قبولی در کاردانی علمی کاربردی حقوق امیدوار باشید.

در این مطلب، موضوع انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حقوق را مورد بحث قرار دادیم. علاه بر این، امکان مشاهده مقاله زمان و شرایط ثبت نام کاردانی بدون کنکور حقوق 97 نیز برای شما وجود دارد.

مشاورین متخصص آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند . اگر سوالی در زمینه انتخاب رشته مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در رشته حقوق دارید ، با مشاورین حرفه ای آیدانیتو تماس بگیرید.