برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
1973 907 909
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

انتخاب رشته ارشد مهندسی صنایع 97

انتخاب رشته ارشد مهندسی صنایع 97

برای داوطلبانی که دارای شرایط انتخاب رشته هستند، انجام درست و اصولی آن مهم ترین اقدام بعد از اعلام نتایج اولیه است. چرا که در دوره کارشناسی ارشد انتخاب رشته، آخرین اقدام برای ورود به دوره ارشد است. داوطلبان ارشد مهندسی صنایع نیز از این قائده مستثنی نیستند و با توجه به شرایط و ضوابط و اصولی که در ادامه بررسی می کنیم، لازم است انتخاب رشته ارشد مهندسی صنایع 97 را انجام دهند.

زمان انتخاب رشته ارشد مهندسی صنایع 97

زمان انتخاب رشته ارشد مهندسی صنایع 97 برای داوطلبان دانشگاه های سراسری و آزاد در دهه دوم خردادماه بعد از اعلام نتایج اولیه است. اعلام این تاریخ بر طبق دفترچه انتخاب رشته ارشد می باشد و زمان دقیق آن در سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد. داوطلبان دانشگاه آزاد رشته مهندسی صنایع نیز می توانند در سایت آزمون دانشگاه آزاد از زمان دقیق برای انتخاب رشته مطلع شوند.

تنها مجازشدگان برای انتخاب رشته می توانند انتخاب رشته کنند

شرایط انتخاب رشته ارشد مهندسی صنایع 97

داوطلبان رشته مهندسی صنایع در صورتی که دارای شرایط انتخاب رشته ارشد مهندسی صنایع 97 باشند، می توانند انتخاب رشته نمایند. این شرایط به کارنامه کتبی در زمان اعلام نتایج بر می گردد. بدین صورت که اگر در کارنامه منتشر شده برای آنها، وضعیت داوطلب در هر یک از کد ضریب ها مجاز به انتخاب رشته شدن باشد و در واقع حداقل میانگین لازم برای انتخاب رشته دوره های روزانه، شبانه، آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی و پردیس خودگردان را به دست آورده باشد واجد شرایط انتخاب رشته ارشد مهندسی صنایع 97 می باشد.

نحوه انتخاب رشته ارشد مهندسی صنایع 97

انتخاب رشته برای داوطلبان دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت اینترنتی است و لازم است داوطلبان دانشگاه آزاد با ورود به سایت آزمون دانشگاه آزاد و خرید کارت اعتباری، انتخاب رشته و درج کد دسترسی، انتخاب 100 کد رشته محل خود در رشته صنایع را انجام دهند.

داوطلبان دانشگاه های سراسری نیز در همان سایت سازمان سنجش به صورت رایگان و بدون خرید کارت انتخاب رشته می توانند با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود، 100 کد رشته محل خود را وارد نمایند.

انتخاب رشته حرفه ای ارشد مهندسی صنایع 97 دارای چه فاکتورهایی است؟

برای انجام انتخاب رشته حرفه ای ارشد مهندسی صنایع 97 دستورالعمل های زیر را به کار ببرید:

  • دفترچه انتخاب رشته ارشد را به دقت مطالعه کنید و تمامی قوانین و اصول مندرج در آن را بررسی کنید.
  • چند نمونه کارنامه سال های قبل متقاضیان ارشد مهندسی صنایع را آنالیز کنید تا محدوده حداقل و حداکثر میانگین درصدها و رتبه های لازم برای قبولی در هر یک از دانشگاه های سراسری و آزاد را به دست آورید.
  • ظرفیت ها، سهمیه ها و شرایط و ضوابط دانشگاه ها و امکانات آموزشی و نوع آموزش رایگان یا غیر رایگان آنها را بررسی کنید.
  • انتخاب های اول خود را بر اساس ایده آل ها و انتخاب های بعدی را بر طبق معیارهای عقلانی و بدبینانه وارد فرم انتخاب رشته اینترنتی نمایید.
  • و در پایان به منظور به حداقل رساندن خطاها حین انجام انتخاب رشته، ابتدا انتخاب های خود را در فرم پیش نویس انتخاب رشته وارد نمایید و بعد از اطمینان از وارد نمودن درست آنها، انتخاب رشته اصلی ارشد مهندسی صنایع را انجام دهید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.