ارشد بدون کنکور مجازی

avatar image نویسنده : فرنوش دهقانی
stopwatch image ۱۸ آبان ۹۸ view image ۲۸۱۲ blogging image ۰
ارشد بدون کنکور مجازی

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "ارشد بدون کنکور مجازی " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


ارشد بدون کنکور مجازی

بعد از اتمام دوره کارشناسی بعضی از فارق التحصیلان به دنبال کار می روند و مشغول می شوند و یا به هر دلیلی وقت کافی برای ادامه تحصیل ندارند. اما این افراد مایل به ادامه تحصیل در مقطع ارشد هستند. این افراد به دلیل نداشتن وقت کافی به سمت ارشد بدون کنکور مجازی روی می آورند. 

دانشگاه مجازی چیست؟

دانشگاه مجازی همان دانشگاه الکترونیک است. در این دانشگاه تدریس از راه دور و از طریق اینترنت انجام می شود. بنابراین دانشجویان باید به کامپیوتر و شبکه اینترنت دسترسی داشته باشند. در این نوع آموزش زمان حضور در کلاس و یا مکان دانشجو اهمیت ندارد. دانشجویان می توانند هر وقت که بخواهند در هر مکانی فایل درسی خود را دریافت و استفاده کنند. لازم است بگوییم مطالبی که تدریس می شود با دروسی که در سایر دوره ها تدریس می شود، یکسان است و فقط نحوه تدریس متفاوت است.

چه کسانی می توانند ارشد بدون کنکور مجازی بخوانند؟

برای تحصیل در مقطع ارشد بدون کنکور مجازی منعی وجود ندارد و هر کس که مایل باشد می تواند روند ثبت نام را طی کند. تنها شرط دارا بودن مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم است. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در ارشد بدون کنکور مجازی میتوانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

آیا مدرک ارشد مجازی معتبر است؟

مدرک فارغ التحصیلان دوره مجازی توسط دانشگاه صادر می شود. نام دانشگاه، دانشکده و دوره مجازی در مدرک ذکر می شود. ارزش مدرک دوره مجازی از سایر دوره ها کمتر است. بهتر است قبل از شروع به تحصیل این موضوع را بسته به هدف خود بررسی کنید. امکان ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی ارشد مجازی وجود دارد و مورد تأیید سازمان ها و امور استخدامی می باشد. و از این مدرک برای گرفتن ارتقاء شغلی و حقوقی می توانید استفاده کنید.

شما میتوانید بدون کنکور ارشد بخوانید


نکاتی که باید بدانید

اگر مایل به تحصیل در کارشناسی ارشد بدون کنکور مجازی هستید، در انتخاب رشته دقت کنید. زیرا امکان تغییر رشته وجود دارد. همچنین امکان تغییر دانشگاه نیز وجود ندارد. امکان تحصیل همزمان در دو رشته به صورت مجازی یا یکی حضوری و دیگری مجازی وجود ندارد. نحوه برگزاری امتحانات دوره های مجازی حضوری است و در دانشکده پذیرفته شده برگزار می شود.

نحوه ثبت نام

برای ثبت نام ارشد بدون کنکور مجازی باید به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید. هر دانشگاه یا به صورت جداگانه فراخوانی جهت پذیرش داوطلبین اعلام می کند و می توانید طبق آن فراخوان اقدام به ثبت نام کنید. رشته های مورد پذیرش نیز در فراخوان اعلام می شود.

اسامی دانشگاه های مجازی

در اینجا برخی از دانشگاه های مجازی را نام می بریم. شما می توانید با مراجعه به سایت آنها فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور مجازی را مطالعه کنید.  
نام دانشگاه عنوان مرکز آموزشی سایت
شیراز دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه شیراز vus.ir
امیرکبیر مرکز آموزش های مجازی aut.ac.ir
علم و صنعت ایران مرکز آموزش های الکترونیکی vc.iust.ac.ir
دانشگاه صنعتی اصفهان مرکز آموزش های الکترونیکی elearning.iut.ac.ir
تهران مرکز آموزش های الکترونیکی utec.ut.ac.ir
اصفهان مرکز آموزش های الکترونیکی vu.ui.ac.ir
آزاد اسلامی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی iauec.com
  در این مقاله به موضوع ارشد بدون کنکور مجازی با شما بودیم. شما می توانید مقاله تکمیل ظرفیت ارشد بدون کنکور را مطالعه کنید.
شما میتوانید بدون شرکت در کنکور ارشد بخوانبید. کافی است با شرایط و قوانین آن آشنا باشید. اگر قصد تحصیل بدون کنکور ارشد را دارید به شما پیشنهاد میکنیم با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "ارشد بدون کنکور مجازی  " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید