کارنامه و رتبه قبولی کنکور سراسری طراحی لباس ۹۸

avatar image نویسنده : مهربان
stopwatch image ۲۵ مهر ۹۸ view image ۱۳۵۹۳ blogging image ۵۳
کارنامه و رتبه قبولی کنکور سراسری طراحی لباس 98

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "کارنامه و رتبه قبولی کنکور سراسری طراحی لباس و انتخاب رشته حرفه ای" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

کارنامه و رتبه قبولی کنکور سراسری طراحی لباس 

در این مقاله کارنامه و رتبه قبولی کنکور سراسری طراحی لباس 98 مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است. به داوطلبان عزیز توصیه می کنیم جهت اطلاع از جزئیات کارنامه و رتبه قبولی کنکور سراسری طراحی لباس در این مقاله با آیدانیتو همراه باشند.
به رشته ی طراحی لباس علاقه مندید؟ قبولی در کنکور تنها راه ادامه تحصیل در رشته طراحی لباس نیست! با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
 

رشته طراحی لباس

طراحی لباس از رشته های گروه آزمایشی 4 (هنر) است، رشته طراحی لباس از رشته های کاربردی است که نیاز به فارغ التحصیلان این رشته در کارخانه جات و ... بسیار مورد نیاز است. در ادامه مشخصات رشته طراحی لباس در گروه آزمایشی هنر را مشاهده می کنید. لازم به ذکر است طراحی لباس تنها در مقطع کارشناسی و زیرگروه 1 هنر ارائه می شود.
زیرگروه مقطع تحصیلی نوع گزینش
1 کارشناسی کشوری
  گروه هنر در 5 زیرگروه ارائه شده است و رشته ی طراحی لباس در زیرگروه 1 قرار دارد. همان طور که می دانیم ضریب مواد در زیرگروه های مختلف متفاوت است، در جدول زیر مواد و ضرایب رشته طراحی لباس را مشاهده خواهید کرد.
نام درس ضریب
درک عمومی هنر 4
درک عمومی ریاضی و فیزیک 1
ترسیم فنی 1
خلاقیت تصویری و تجسمی 4
خلاقیت نمایشی 1
خلاقیت موسیقی 1
خواص مواد 1
  ضریب دروس عمومی نیز برای تمامی گروه های آزمایشی یکسان است، بنابراین ضریب دروس عمومی رشته طراحی لباس نیز مانند سایر رشته ها به صورت زیر است:
نام درس ضریب
زبان و ادبیات فارسی 4
زبان عربی 2
فرهنگ و معارف اسلامی 3
زبان خارجی 2
 

تأثیر تحلیل کارنامه

دلیل طرح مقاله کارنامه و رتبه قبولی کنکور سراسری طراحی لباس ، کمک به انتخاب رشته شما داوطلبان عزیز گروه هنر است. با توجه به آگاهی از ضرایب، نوع گزینش، رتبه و درصدهای قبولی در پذیرش رشته مهندسی طراحی لباس، شما با نحوه انتخاب رشته آشنا خواهید شد. بنابراین توصیه می کنیم قبل از انتخاب رشته خود به بررسی و تحلیل کارنامه و رتبه قبولی داوطلبان سال گذشته بپردازید و البته به این نکته نیز توجه کنید که با توجه به تغییر ظرفیت ها و سایر شرایط که در سال های مختلف، متفاوت است باعث تغییر رتبه قبولی خواهد شد. اما به طور کلی دید بهتری راجع به نحوه انتخاب رشته پیدا خواهید کرد.

تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور

همان طور که می دانید تأثیر سوابق تحصیلی در حالت کلی  30 درصد است.
 • داوطلبان عزیز گروه هنر توجه داشته باشند که در صورتی که دیپلم انسانی ، تجربی و یا ریاضی خود را از سال 1384 به بعد گرفته اند و امتحانات یک یا چند درس آنان نهایی برگزار شده است،  سوابق تحصیلی با حداکثر 25 درصد تاثیر مثبت  در تزار آزمون اعمال خواهند شد .
 • داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی رشته انسانی تجربی و یا ریاضی خود را از سال 1390-1391 گرفته اند و امتحانات یک یا چند درس آنان به صورت نهایی برگزار شده است، به میزان 5 درصد تأثیر مثبت در تراز آزمون خواهند داشت.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "کارنامه و رتبه قبولی کنکور سراسری طراحی لباس و انتخاب رشته حرفه ای" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

محدوده رتبه قبولی طراحی لباس

در جدول زیر محدوده قبولی برای رشته طراحی لباس تعیین کردیم.
خوش بینانه منطقی بدبینانه
2990-4100 1-2010 1190-2200
 

شما که فکر می کنید قبول نمی شوید، بخوانید...

بسیاری از داوطلبان پس از کنکور، دچار استرس می شوند و معتقدند که قبول نخواهند شد. اگر شما هم فکر می کنید که قبول نمی شوید، پیشنهاد می کنیم که به جای خودخوری کمی از دوران بعد از کنکور لذت ببرید! به این نکته دقت کنید که شرایط پذیرش در هر سال با سال های دیگر متفاوت است، پس امکان قبولی شما وجود دارد ولی ممکن است این امکان کم باشد! حتی اگر قبول نشوید هم فدای سرتان! مهم این است که تلاش خود را کرده اید و می توانید به روش های دیگر ادامه ی تحصیل فکر کنید! مثلا چرا به تحصیل بدون کنکور فکر نکنید یا اصلا سال دیگر در کنکور شرکت نکنید؟ یا چرا به اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور اقدام نکنید؟ پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه نا امید نشوید و برای انتخاب بهترین راه با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
شما راه های بسیاری برای تحقق رویاهایتان دارید، پس اگر از یک راه به آن نرسیدید، از رویاهایتان دست نکشید، روش های دیگر را امتحان کنید. اما پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

به فکر وضعیت نظام وظیفه ی خود باشید!

اگر پسری باشید که به سن هجده سالگی رسیده باشد، محال است قسمتی از ذهنتان به خدمت سربازی مشغول نباشد. اگر امسال قبول نمی شوید و یا قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید یا اگر هیچ گونه معافیتی ندارید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی، برای آگاهی از قوانین نظام وظیفه و وضعیت خدمت خود با مشاوران خدمت سربازی آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از وضعیت نظام وظیفه خود با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

تحصیل خارج از کشور در رشته ی دلخواهتان...

یکی از مواردی که معمولا داوطلبان کنکور اصلا به آن توجه نمی کنند، تحصیل در خارج از کشور است. بسیاری از داوطلبان فکر خود را فقط محدود به دانشگاه های داخل کشور می کنند در صورتی که برخی از دانشگاه های مطرح دنیا دقیقا به دنبال دانشجویی با ویژگی های آن ها هستند. اگر امسال در کنکور رشته ی مورد نظرتان قبول نمی شوید، چرا به روش های دیگر ادامه تحصیل فکر نمی کنید؟ اگر تصمیم خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور گرفته اید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و بهداشت، رتبه بندی دانشگاه ها، میزان شهریه و هزینه زندگی و هر آنچه باید در اره تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور بدانید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
تحصیل در خارج از کشور یک فرصت طلایی است. برای آگاهی از کلیه شرایط، هزینه ها، لیست بهترین دانشگاه ها و هر آنچه باید در راه تحصیل در خارج از کشور بدانید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

به داوطلبان عزیز پیشنهاد میکنیم پس از مطالعه مقاله کارنامه و رتبه قبولی کنکور سراسری طراحی لباس مقاله انتخاب رشته کنکور انسانی را نیز مطالعه نمایند.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "کارنامه و رتبه قبولی کنکور سراسری طراحی لباس و انتخاب رشته حرفه ای" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


3.2 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۵۳ دیدگاه
 • user_default_pic مبینا
  توسط مبینا در تاریخ ۱۵ فروردین ۹۸ reply-button
  سلام من بانو هستم 13 سال دارم و دوست دارم طراح لباس باشم باید چکار کنم به چقدر سرمایه نیاز دارم ممنون
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۹ فروردین ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ پیشنهاد ما این است که اگر به طراحی لباس علاقه دارید، دیپلم خود را از کار و دانش و یا فنی حرفه ای کسب کنید و در دانشگاه هم همین رشته را ادامه دهید. برای کار هم می توانید از یک مزون کوچک شروع کنید و به مرور آن را گسترش دهید.

 • user_default_pic zhila
  توسط zhila در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۹۸ reply-button
  سلام روزتون بخیر،من فارغ التحصیل رشته طراحی دوخت در مقطع کاردانی هستم ب تازگی تصمیم ب ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی رشته طراحی دوخت در دانشگاه دکتر شریعتی شدم،در حال حاضر هیچگونه امادگی واقدامی نکردم وشروع ب خوندن نکردم میخواستم بدونم اگه فقط دانشگاه دکتر شریعتی رو بزنم امکان مجاز شدن وپذیرفته شدن در این دانشگاه برام وجود داره.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۹۸
  سلام دوست عزیز، اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناس ناپیوسته تکنولوژی طراحی دوخت هستید، باید آزمون بدهید ولی ادامه تحصیل در رشته طراحی پوشاک بدون آزمون است.

 • user_default_pic ارزو
  توسط ارزو در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۹۸ reply-button
  سلام روزتون بخیر من کلاس دهم ریاضی هستم و از بازار کار این رشته ک همش مهندسی هستش خوشم نمیاد و میخواهم به رشته طراحی دوخت در کاردانش تغییر رشته بدم میخواستم بدونم رشته خیاطی دانشگاه دولتی تو تهران داره ؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۸ خرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، روز شما هم بخیر، طراحی لباس و دوخت در دانشگاه الزهرا و دانشگاه هنر و در دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ در تهران دانشجو می پذیرد.

 • user_default_pic آنا اسدی
  توسط آنا اسدی در تاریخ ۲۸ خرداد ۹۸ reply-button
  سلام و عرض ادب ...من انا هستم از خوزستان ۲۱ سالمه و عاشق طراحی لباسم .عاشق هنرم و تو نقاشی و طراحی لباس خیلی حرفه ای هستم ولی متاسفانه معدلم خیلی کمه ..ومن میخوام فقط دانشگاه الزهرا دولتی قبول بشم ...یعنی امکان داره بخاطر معدلم اجازه ندن وارد دانشگاه بشم
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۳ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ برای رشته های هنر، بایستی در آزمون کتبی و آزمون عملی نمره قبولی را کسب نمایید. فراموش نکنید که کار نشد ندارد و اگر علاقه دارید، پس حتما می توانید.

 • user_default_pic Farhad
  توسط Farhad در تاریخ ۲۸ خرداد ۹۸ reply-button
  سلام خسته نباشین من فرهاد هستم و دو ماه دیگه میزم توی ۱۸ سالگی. من ب رشته طراحی لباس خیلی علاقه دارم و از سن ۱۲ سالگی میخواستم ب این رشته برم اما متاسفانه ب دلیل نبودن مدرسش توی این منطقه نتونستم برم و مجبور شدم رشته تجربی انتخاب کنم البته مدرک فنی حرفه ای طراحی لباس رو دارم از اموزشگاه. میخواستم ببینم الان من چجوری میتونم توی کنکور شرکت کنم و توی داشنگاه قبول بشم یا چجوری توی دانشگاه های ایتالیا پذیرش بگیرم ک برای سربازی ب مشکل بر نخورم. ببخشید ک یکم طولانی شد.ممنون.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۳ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ شما می توانید در کنکور هنر شرکت کنید و یا از طریق بدون کنکور دانشگاه آزاد و سراسری ادامه تحصیل دهید. در مورد ادامه تحصیل در خارج از کشور نیز مطابق آخرین اطلاعیه ها، فقط در صورت پذیرش برای مقطع دکتری برای شخصی که دیپلم دارد، اجازه خروج از کشور صادر می شود.

 • user_default_pic آنا اسدی
  توسط آنا اسدی در تاریخ ۱۳ تیر ۹۸ reply-button
  سلام دوست عزیزم ...من قراره کنکور هنر بدم و مطمئنم طراحی لباس قبول میشم اونم دانشگاه دولتی الزهرا ..اما نمیدونم آزمون عملیش چجوریه ...واینکه سوالم اینه درامد شغل طراحی لباس چقد میتونه باشه چون من قصد دارم خارج ادامش بدم ....و شرکت خودمو افتتاح کنم ...
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۴ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ در آزمون عملی از شما طرحی خواسته می شود تا با مداد رسم کنید. برایتان آرزوی توفیق داریم.

 • user_default_pic آنا اسدی
  توسط آنا اسدی در تاریخ ۳۱ تیر ۹۸ reply-button
  سلام دوست عزیزم ..ببخشید من کنکور هنر دادم مطمئنم قبولم .ولی متاسفانه نمیدونستم ازمون عملیش هم باید ثبت نام کرد .ومن ثبت نام نکردم...العان باید چیکار کنم .و اینکه اگه تهران قبول بشم آزمون عملیش تو تهران برگزار میشه یا شهر خودم
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۷ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز. با توجه به عدم ثبت نام شما در آزمون عملی کنکور هنر متاسفانه امکان شرکت و پذیرش در کنکور هنر را نخواهید داشت.

 • user_default_pic Nsrin
  توسط Nsrin در تاریخ ۰۶ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام من سال آخر رشته ریاضی هستم ولی به طراحی لباس علاقه دارم ولی نمیدانم در کدام رشته باید کنکور بدهم؟وآیا نیاز به مدرک خیاطی دارم؟وآیا آزمون عملی دارد.؟ممنون
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۶ مرداد ۹۸
  سلام خدمت شما. باید عرض کنیم که جهت قبولی در رشته طراحی لباس باید در آزمون گروه هنر شرکت نمایید. خیر هیچ نیازی به داشتن مدرک خیاطی و یا شرکت در آزمون عملی برای تحصیل در این رشته تحصیلی نیست.

 • user_default_pic Nsrin
  توسط Nsrin در تاریخ ۰۷ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام ببخشید رتبه لازم برای قبولی در رشته طراحی لباس در دانشگاه الزهرا و شریعتی چقدر است؟ممنون
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۷ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز. رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه الزهرا بین 1 تا 300 و برای قبولی در دانشگاه فنی حرفه ای دختران تهران-دکتر شریعتی بین 400 تا 500 است.

 • user_default_pic زهرا
  توسط زهرا در تاریخ ۱۶ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام من کنکور هنر دادم و رتبه م شده ۲۰۰۰منطقه سه بنظرتون امکان قبولی تو رشته طراحی لباس دانشگاه الزهرا رو دارم .؟
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، احتمال قبولی شما در رشته ی طراحی لباس دانشگاه الزهرا پایین است.

 • user_default_pic atefeh
  توسط atefeh در تاریخ ۱۷ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر من کنکور هنر رتبه ۳۷۳۱ شدم. میخواستم بدونم به نظر شما میتونم دانشگاه الزهرا برای طراحی لباس قبول بشم ؟ با این رتبه کدوم شهرستان ها میشه طراحی لباس خوند. سپاس
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۱ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز ، اگر مقصود شما رتبه در منطقه باشد احتمال قبولی شما بسیار کم است.

 • user_default_pic Nsrin
  توسط Nsrin در تاریخ ۲۰ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام دروس تخصصی برای کنکور رشته هنر و طراحی لباس چیست؟آیا کتابی با نام تاریخ هنر یا همچین چیزی هست که ضریب بالایی دارد؟ممنون
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۱ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، دروس درک عمومی هنر، خلاقیت تصویری، خلاقیت نمایشی، درک عمومی ریاضی و فیزیک، ترسیم فنی، خلاقیت موسیقی و خواص مواد تخصصی هستند که هر کدام ضرایب متفاوتی دارند.

 • user_default_pic مهرناز
  توسط مهرناز در تاریخ ۲۰ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام ، من رشته تجربی هستم و تازه کنکور دادم ، میخواستم بپرسم تو چه دانشگاهی میتونم طراحی لباس بخونم ، در مورد تحصیل در خارج چی ؟ چطور میتونم این کارو بکنم
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۱ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، رشته طراحی لباس در دانشگاه الزهرا و شریعتی و رشته طراحی پارچه در چندین دانشگاه کشور ارائه شده است؛ و در خارج نیز در کشور ایتالیا و فرانسه و ...دانشگاه های برتری وجود دارد.

 • user_default_pic Pari
  توسط Pari در تاریخ ۲۱ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام. وقت بخیر. من دانشجوی سال دوم رشته ی ژنتیک روزانه هستم. به رشته های طراحی دوخت و طراحی صنعتی علاقه دارم و میخوام اگر میشه بعد از لیسانس برم یکی از این رشته هارو ادامه بدم. میتونم بعدا بازم دانشگاه دولتی و روزانه قبول بشم یا دیگه نمیتونم؟
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، بله شما تا 2 بار در یک مقطع تحصیلی میتوانید از سهمیه روزانه استفاده کنید.

 • user_default_pic زهرا
  توسط زهرا در تاریخ ۲۴ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام من کنکور هنر دادم و چون تجربی بودم رتبه ی قبولیم خوب نشده همه چی مجاز شدم طراحی لباس ازادمیتونم بیارم؟
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۴ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، طراحی لباس در اکثر واحدهای دانشگاه ازاد بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی است؛ لذا امکان دارد شما احتمال قبولی داشته باشید.

 • user_default_pic مهرناز
  توسط مهرناز در تاریخ ۲۶ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر من با رتبه ی دوهزار رشته ی طراحی لباس میتونم دانشگاه شریعتی (شبانه)قبول شم؟؟
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۴ شهریور ۹۸
  سلام . به احتمال زیاد بله

 • user_default_pic Leila
  توسط Leila در تاریخ ۲۷ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام ميشه رتبه مورد نياز براي قبولي در رشته طراحي لباس و پارچه رو در تهران بگيد
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۸ شهریور ۹۸
  سلام. حدود 4000 الی 6000

 • user_default_pic سيما
  توسط سيما در تاریخ ۲۷ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام من ميخواستم رشته طراحي پارچه برم رتبم چه قدر بايد باشه؟ براي دانشگاه الزهرا و علم و فرهنگ
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۸ شهریور ۹۸
  سلام. حدود 4000 تا 6000

 • user_default_pic M.k
  توسط M.k در تاریخ ۲۸ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام من علاقه زیادی به رشته طراحی دوخت دارم ینی طراحی مد و لباس میخواستم بدونم تقریبی رتبه قبولی توی دانشگاه دولتی چقدره و اینکه ورود به دانشگاه دولتی از طریق شرط معدل چجوریه و اگر بخوام کنکور بدم شنیدم ک باید کنکور فنی طراحی بدم و رشته کاردانش طراحی کنکور نداره آیا این درسته؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 • user_default_pic Nsrin
  توسط Nsrin در تاریخ ۱۷ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام درس های عمومی و خصوصی را حدودا چند درصد بزنیم می توانیم دانشگاه الزهرا و یا شریعتی قبول شویم؟ممنون
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸
  سلام . میانگین درصد ها باید مینیمم 60 الی 70 درصد باشه

 • user_default_pic فرح
  توسط فرح در تاریخ ۲۱ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام من دانشجوی کاردانی رشته طراحی و دوخت شیراز هستم ..امسال کنکور کارشناسی دارم ..برای قبولی در دانشگاه شریعتی تهران چه رتبه هایی باید بیارم ... و چه دروسی رو باید خوند ..
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸
  سلام. اخرین رتبه قبولی پارسال 412 بوده میانگین درصد ها حدود 50 الی 60 درصد زده شده

 • user_default_pic قربانی
  توسط قربانی در تاریخ ۳۰ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام خسته نباشید.من رشتم تجربیه و امسال کنکور تجربی دادم ولی به دلیل اینکه علاقه نداشتم براب کنکور نخوندم و رتبه خوبی هم نیاوردم بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ازاد رشته طراحی لباس و که از اول بهش علاقه داشتم انتخاب کردم خواستم ببینم رشته طراحی لباس در دانشگاه علم و فرهنگ بر اسای سوابق تحصیلی پذیرش داره ؟!
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۲ آبان ۹۸
  سلام. خیر . فقط موسسات غیر انتفاعی پذیرای دانشجو بدون کنکور هستند

 • user_default_pic Ⓢⓐⓜⓘⓝ
  توسط Ⓢⓐⓜⓘⓝ در تاریخ ۱۰ مهر ۹۸ reply-button
  با سلام و خسته نباشید ؟میخواستم بدونم میتونم در کنار کنکور انسانی کنکور هنر بدهم؟ برای قبولی در دانشگاه تهران طراحی لباس رتبه باید از چند تا چند باشد؟ ممنون?
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۱ مهر ۹۸
  سلام. بله امکانش هست . رتبه لازم برای قبولی رشته مد نظر شما در دانشگاه تهران نهایت 3300 می باشد و برای قبولی در دانشگاه های شهر تهران مثل دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ ماکسیمم رتبه مجاز 6600 میباشد.

 • user_default_pic کوثر
  توسط کوثر در تاریخ ۱۶ مهر ۹۸ reply-button
  سلام میخواستم بدونم اگه برای کنکور هنر دروس تخصصی رو نزنم اما عمومی هارو بالا بزنم رشته طراحی لباس رو میارم؟!
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۵ آبان ۹۸
  سلام. خیر . حتما دروس تخصصی هم مطالعه کنید

 • user_default_pic ملینا
  توسط ملینا در تاریخ ۰۶ آبان ۹۸ reply-button
  سلام من ملینا هستم کلاس یازدهم سئوال اول اینکه برای قبولی در رشته ی طراحی لباس در دانشگاه تهران باید چه رتبه ای کسب کنیم و سئوال دوم اینکه برای تحصیل در فرانسه در این رشته باید چه کاری کنیم و از کی اقدام کنیم و چه رتبه ای برای رفتن به این کشور نیازه؟
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۵ آبان ۹۸
  سلام. برای قبولی در دانشگاه تهران در رشته مورد نظر رتبه زیر 2000 و برای مهاجرت به فرانسه یکسال قبل ازمهاجرت باید اقدام کنید

 • user_default_pic @M@hs
  توسط @M@hs در تاریخ ۰۸ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم رتبه مورد نیاز برای رشته طراحی لباس دانشگاه الزهرا منطقه سه چقدر هست؟
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۷ آذر ۹۸
  سلام . حداکثر 6000

 • user_default_pic arti
  توسط arti در تاریخ ۱۲ آبان ۹۸ reply-button
  سلام و خسته نباشید. برای قبولی کنکور ارشد طراحی لباس هم میشه رتبه ی قبولی و درصدها رو قرار بدید؟؟
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۵ آبان ۹۸
  سلام . رتبه قبولی سراسری معمولا زیر 700 و میانگین درصد ها معمولا بین 15درصد به بالا