کارنامه و رتبه قبولی دکتری روانشناسی ۹۸

avatar image نویسنده : FatemehFatehi
stopwatch image ۲۲ مهر ۹۸ view image ۳۶۵۲ blogging image ۰
کارنامه و رتبه قبولی دکتری روانشناسی 98

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "جزئیات قبولی دکتری روانشناسی 98 و نحوه انتخاب رشته" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

کارنامه و رتبه قبولی دکتری روانشناسی 98

به منظور تجزیه و تحلیل کارنامه و رتبه قبولی دکتری روانشناسی 98 ، در این بخش کارنامه و رتبه دکتری سراسری روانشناسی سال های گذشته قرار داده شده است. روانشناسی رشته ای کاملا کاربردی می باشد و نحوه درک کردن محیط به وسیله انسان را بررسی می کند. با توجه به نوع و روش های زندگی در جامعه امروزی و تغییر نحوه زندگی و دید افراد به زندگی علاوه بر سازمان ها و نهاد افراد جامعه در بیشتر اوقات باید برای حل مسائل و مشکلات خود به روانشناس مراجعه کنند و در تصمیمات مهم زندگی مانند ازدواج و انتخاب رشته تحصیلی و ...  برای مشاوره به روانشناس مراجعه نمایند و از از روانشناس کمک بگیرند.
همچنین در مدارس و دانشگاه ها وجود یک روانشناس برای مشاوره در زمینه های تحصیلی و مسائل خانوادگی و عاطفی دانش آموزان و دانشجویان الزامی است.  بنابراین می توان گفت در چند سال آینده وجود روانشناسان در گرایش های مختلف در کشور بسیار ضروری است. و امروزه تقریبا در تمام مراحل زندگی ما روانشناسی نقش دارد و هر چقدر که نحوه ی زندگی پیچیده تر می شود نقش مهم روانشناسی در حل مسائل پیچیده زندگی نیز بیش تر احساس می شود. و با توجه به این که کشور ما در حال توسعه است و هر روز از پیشرفت های بیشتری بهره مند می شود در کنار این پیشرفت ها مسائل و مشکلاتی هم به وجود می آیند که برای حل مسائل و مشکلاتی که در کنار پیشرفت کشور به وجود می آیند وجود روانشناس و دانش آموختگان رشته روانشناسی ضروری است.
روانشناسی نحوه درک کردن محیط به وسیله انسان را بررسی می کند
رشته ی روانشناسی دارای آینده شغلی خوبی است. دانشجویانی که در رشته روانشناسی تحصیل می کنند باید به دروس زیست شناسی و شیمی  مسلط باشند. همچنین دانشجویان رشته روانشناسی تا حدی در درس آمار و درس ریاضی و درس زبان انگلیسی تسلط داشته باشند. همچنین دانشجویان رشته روانشناسی همیشه باید بادقت بیشتری به جامعه و افراد جامعه نگاه کنند تا بتوانند توانایی درک کردن رفتارهای افراد مختلف را داشته باشند. روانشناسی دارای گرایش های متفاوتی از قبیل روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی، روانشناسی رشد، زیست روانشناسی، روانسنجی و ... می باشد. در روانشناسی بالینی روانشناس مشکلات روانی بیماران را مانند اضطراب، افسردگی و ... تشخیص می دهد و به درمان آن ها می پردازد و روش هایی راهم برای پیشگیری از مشکلات روانی به بیمار توصیه می کند. دانش آموختگان رشته روانشناسی بالینی می توانند تحت عنوان روانپزشک، مددکار و ... جهت تشخیص ناهنجاری های رفتاری افراد و درمان آن ها مشغول کار شوند. در روانشناسی صنعتی و سازمانی روانشناس روش های رفتار یا برخورد با دیگران در محیط کار و نحوه ی انجام کارها برای بازدهی بیشتر در محیط کار را مطالعه می کند. در روانشناسی عمومی روانشناس کلیات روانشناسی را مطالعه می کند. . دانش آموختگان رشته روانشناسی عمومی می توانند در کلینیک های روان پزشکی، مؤسسات عمومی و ... جهت درمان اختلالات روانی افراد مشغول کار شوند.با توجه به توضیحات داده شده در این قسمت ما تصمیم گرفتیم برای آنالیز کارنامه و رتبه قبولی دکتری روانشناسی 98 ، کارنامه سال های گذشته در سال های گذشته را مورد بررسی قرار دهیم.

 

رتبه 290
تخصصی 43
زبان 4
استعداد 25
نمره  
 
رتبه 541
تخصصی 38
زبان 11
استعداد 12
نمره  
 
رتبه 41
تخصصی 58.75
زبان 27.78
استعداد 10
نمره 5556
 
رتبه 167
تخصصی 43.33
زبان 46.67
استعداد 13.33
نمره  
 
رتبه 7
تخصصی 72
زبان 30
استعداد 6
نمره  
 
رتبه 39
تخصصی 52
زبان 34
استعداد 36
نمره  


در این مقاله به بررسی کارنامه و رتبه قبولی دکتری روانشناسی 98 پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله مصاحبه دکتری روانشناسی بزنید. 
اگر سوالی در زمینه کارنامه و رتبه قبولی دکتری روانشناسی 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "کارنامه و رتبه قبولی دکتری روانشناسی 98" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


5.0 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید