نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور

نویسنده : زینب دادور
۱۰ دی ۹۶ ۸۱۵ ۴

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "نحوه استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور

انتخاب رشته گام بسیار مهم تمامی کسانی است که در پی جست و جوی آینده ای درخشان در عرصه ی دانشگاه و چه بسا شغلی و موقعیت اجتماعی خود هستند. انتخاب رشته درست شما را به اهداف بلند مدت شما بسیار نزدیک می کند و باید توسط بهترین مشاوران و یا ابزارهای کاربردی مثل نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور انجام می شود. ما برای تمامی کسانی که قصد انتخاب رشته بدون کنکور دارند و یا در پی کسب اطلاعات لازم در این زمینه هستند، امکان استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور را مهیا کرده ایم تا به راحتی و بدون صرف زمان و هزینه از منزل خود انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور مورد نظر خود را انجام دهید.
در کمترین زمان ممکن با نرم افزار بدون کنکور از رشته و دانشگاه مورد نظر خود مطلع شوید
 

راهنمای ثبت نام بدون کنکور

دانشگاه های متفاوتی در سراسر کشور بدون کنکور برای ثبت نام دانشجویان، اعلام آمادگی می کنند و اتفاقاً روز به روز بر تعداد متقاضیانی که خواهان رفتن به دانشگاه بدون کنکور هستند، اضافه می شود. بنابراین اطلاع از لیست دانشگاه های بدون کنکور  حالت رقابتی پیدا می کند و قطعاً بهترین رشته های بدون کنکور از سوی اولین کسانی که از آن مطلع می شوند، تصاحب می شود و ظرفیت ها پر می شود. بنابراین شما باید بر ثبت نام بدون کنکور کاملاً مسلط باشید و از راهنمای ثبت نام بدون کنکور استفاده کنید. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و علمی کاربردی صرفاً نیازمند ارائه مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی است و ثبت نام بدون کنکور و دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور نیز به سوابق تحصیلی فرد داوطلب اهمیت می دهند. بنابراین شما با توجه به مدارک مورد نیاز باید انتخاب رشته نمایید. نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور کار شما را در این مرحله بسیار آسان می کد و شما می توانید با استفاده از اطلاعاتی که به آن می دهید، رشته و دانشگاه بدون کنکور مورد نظر خود را پیدا کنید.
تحصیل در رشته و دانشگاه مورد نظر خود، بدون کنکور را به مشاوران مرکز بسپارید
نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور

تحصیل در رشته و دانشگاه مورد نظر بدون کنکور

احتمالاً یکی از اهداف بیشتر افراد جامعه ما، تحصیل در رشته و دانشگاه مورد نظر بدون کنکور  است. هدف خوبی ست چرا که در آن علاقه نقش اصلی را ایفا می کند. رشته مورد نظر شما باید دارای دو معیار اصلی باشد. یکی بر اساس علاقه شما باشد و دوم اینکه آینده شغلی مناسبی داشته باشد. نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور شما را از تمام این اطلاعات با خبر می کند و شما با چند دقیقه وقت گذاشتن از لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور سراسری کشور باخبر می شوید. در واقع جست و جو اطلاعاتی که قبلاً ساعت ها زمان می برد و انرژی شما را می گرفت. الان در چند دقیقه قابل دست یابی است.

در نهایت پس از بررسی نکات مرتبط با نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور ، پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله نرم افزار انتخاب رشته کنکور بزنید.
اگر سوالی در زمینه نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "نحوه استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۴ دیدگاه
 • user_default_pic Kimia.t
  توسط Kimia.t در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۷ reply_comment
  سلام کدوم دانشگاه غیرانتفاعی تهران بدون کنکور رشته مدیریت ترم بهمن پذیرش میکنه؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۱۵ دی ۹۷
  سلام دوست عزیز باید دفترچه مرتبط با پذیرش بدون کنکور ترم بهمن موسسات غیرانتفاعی را مطالعه کنید که هنوز انتشار نیافته است.

 • user_default_pic منیژه
  توسط منیژه در تاریخ ۲۱ فروردین ۹۸ reply_comment
  سلام. بدون کنکور رشته فیزیوتراپی رو میتونیم شرکت کنیم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۲ اردیبهشت ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ به احتمال بسیار می توانید در رشته فیزیوتراپی در دانشگاه های روزانه و پردیس و پردیس بدون کنکور ادامه تحصیل دهید.