مصاحبه دانشگاه امام صادق

avatar image نویسنده : زهرا حیدری
stopwatch image ۰۵ خرداد ۹۸ view image ۳۷۳۸ blogging image ۰
مصاحبه دانشگاه امام صادق

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " زمان و نحوه مصاحبه دانشگاه امام صادق" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


مصاحبه دانشگاه امام صادق

دانشگاه امام صادق از جمله مراکز دانشگاهی است که قبول شدن در آن به جز پشت سرگذاشتن آزمون سراسری مستلزم شرکت داوطلب در مصاحبه و گزینش نیز است. متقاضیان و داوطلبانی که در آزمون سراسری ورودی دانشگاه های کشور پذیرفته شده اند و از شرایط ثبت نام در دانشگاه امام صادق نیز برخوردار هستند علاقه مند به کسب اطلاعاتی در رابطه با مصاحبه دانشگاه امام صادق از جمله زمان و نحوه برگزاری آن هستند. از این رو بحث مقاله حاضر را به مصاحبه دانشگاه امام صادق اختصاص داده ایم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات ضروری را در رابطه با مصاحبه دانشگاه امام صادق به دست آورید.

فرآیند مصاحبه دانشگاه امام صادق

بعد از تماس با داوطلبان ورود به دانشگاه امام صادق جهت شرکت در مصاحبه دانشگاه امام صادق کلیه متقاضیان باید همراه با مدارک درخواستی جهت حضور در واحد دانشگاهی دعوت کننده اقدامات لازم را انجام دهند. معدل کتبی و دیپلم داوطلب و رتبه وی در آزمون سراسری مهم ترین معیارهایی است که به صورت جدی مورد بررسی قرار می گیرند. به بیان دیگر داوطلبانی که معدل کتبی دیپلم و معدلشان از بقیه بیشتر باشد شانس بیشتری جهت پذیرش دارند. داوطلبانی که دعوت به مصاحبه دانشگاه امام صادق شده اند با ضرایب دروس مرتبط با دانشگاه امام صادق مورد بررسی قرار می گیرند. برای اطلاع  از این ضرایب با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

سؤالات مصاحبه دانشگاه امام صادق

مصاحبه دانشگاه امام صادق بخش های مختلفی را شامل می شود و مجموع نمره های کسب شده داوطلب در این بخش ها وضعیت پذیرش وی را مشخص می کند. نخستین مرحله از مصاحبه دانشگاه امام صادق امتحانی تستی است که تمامی داوطلبان باید به وسیله کامپیوتر به آن ها پاسخگو باشند. باید عرض کنیم که اکثر سؤالات این بخش از کتب دوران دبیرستان طرح می شوند و دروسی از جمله احکام، زبان انگلیسی و زبان عربی را شامل می شوند. کلیه داوطلبان مجبور به پاسخگویی به سؤالات در زمان در نظر گرفته شده هستند. پس از گذر از این مرحله به مرحله اصلی مصاحبه وارد می شوید. در ابتدای شروع مصاحبه باید چند آیه از قرآن را تلاوت بفرمایید و سؤال هایی در حوزه های مختلف از شما پرسیده می شود.

قصد شرکت در مصاحبه دانشگاه امام صادق را دارید؟ برای آگاهی از نحوه و شرایط شرکت در مصاحبه با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید
بخش اعظم سؤالات مصاحبه دانشگاه امام صادق به سؤالات مذهبی، مسائل و احکام شرعی از جمله انواع نماز، زکات، غسل، تاریخ شهادت و ولادت ائمه اطهار ارتباط دارند. بخش دیگر از سؤالات مصاحبه دانشگاه امام صادق به زیارات و ادعیه هایی اختصاص پیدا می کند. به این شکل که بخشی از یک دعا همچون دعای توسل و زیارت عاشورا به وسیله فردی خوانده می شود و شما باید در ضمن گفتن نام آن زیارت یا دعا ادامه آن را بخوانند. برای کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با سؤالات مصاحبه دانشگاه امام صادق با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

مدارک شرکت در مصاحبه دانشگاه امام صادق

در صورتی که جزء افراد دعوت شده به مصاحبه دانشگاه امام صادق هستید به وسیله مراجعه به درگاه اینترنتی این دانشگاه می توانید از مدارک لازم برای مصاحبه دانشگاه امام صادق اطلاع یابید. از جمله این مدارک می توان به ارائه کپی و اصل کارنامه سال یازدهم و دوازدهم( مختص داوطلبان نظام جدید) و دو قطعه عکس در اندازه 4*3 اشاره کرد.

زمان برگزاری مصاحبه دانشگاه امام صادق

زمان برگزاری مصاحبه دانشگاه امام صادق به طور معمول چند روز بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها خواهد بود. برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری مصاحبه دانشگاه امام صادق با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.
 در این مقاله به تحلیل و بررسی مصاحبه دانشگاه امام صادق پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله ثبت نام دانشگاه امام صادق بزنید.
اگر سوالی در زمینه مصاحبه دانشگاه امام صادق ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " زمان و نحوه مصاحبه دانشگاه امام صادق" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید