مشاوره خانواده کرج

avatar image نویسنده : دهقان پور
stopwatch image ۲۶ خرداد ۹۸ view image ۳۹۰ blogging image ۰
مشاوره خانواده کرج

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "روش های حل بحران ها و مشکلات خانوادگی " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

مشاوره خانواده کرج

مشاوره خانواده مجموعه خدماتی است که یک مشاور با تخصص در شاخه خانواده ارائه می دهد. کسانی که در دانشگاه، در رشته مشاوره تحصیل می کنند، با توجه به علائق و استعدادهایشان، وارد حوزه های مختلف خانواده، تحصیلی، شغلی، توانبخشی و... می شوند.
مشاوران خانواده آن دسته از مشاورانی هستند که در زمینه هایی مثل ازدواج، زندگی مشترک، طلاق، مسائل جنسی، فرزند پروری، مشکلات کودکان و نوجوانان و... تمرکز دارند.
خوشبختانه در دنیای امروز اهمیت مشاوره خانواده و تأثیر آن بر افزایش کیفیت سلامت روانی تک تک اعضای خانواده درک شده است. ما امروزه در کشور خودمان شاهد استقبال خوب مردم از مراکز مشاوره هستیم.
مشاوره خانواده کرج هم طرفداران زیادی دارد و این را می توان از انواع کلینیک ها و مراکز روانشناختی و مشاوره ای در این شهر فهمید.
برای مشاوره در زمینه تعارضات خانوادگی ، ازدواج ، طلاق، خیانت، تعارضات زناشویی، مشکلات جنسی، فرزندآوری و فرزندپروری، مسائل کودکان و نوجوانان، مسائل سالمندان و...می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی نوعی از مشاوره و در عصر حاضر بسیار مفید و کارآمد است. انسان های این عصر بیشتر از همیشه مشغله دارند و زندگی بسیاری از ما به سبکی است که مشاوره های غیرحضوری را به مشاوره های حضوری ترجیح می دهیم.
به عبارتی می توان گفت که دلیل استقبال بالای شهروندان جامعه از مشاوره تلفنی، مزایای فراوان آن است. مزایایی مثل:
  • کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر بودن نسبت به مشاوره حضوری
  • صرف زمان کمتر و مناسب بودن برای افرادی که مشغله های فراوانی دارند
  • پاسخگو بودن در مواقع بحرانی که فرصتی برای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری نیست
  • عدم افشای هویت و اطلاعات شخصی

مشاوره  تلفنی خانواده در آیدانیتو

آیدانیتو یکی از مراکز مشاوره غیرحضوری است و خدمات آموزشی و مشاوره ای را به صورت تلفنی ارائه می دهد. البته خدمات این مرکز فقط به مشاوره خانواده محدود نمی شود و شهروندان می توانند در زمینه های تحصیلی، مهاجرت، نظام وظیفه، کنکور، انتخاب رشته و.... هم با مشاوران متخصص و با تجربه آیدانیتو تماس بگیرند. اگر به دنبال مشاوره خانواده در کرج هستید ، آیدانیتو را از دست ندهید.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "روش های حل بحران ها و مشکلات خانوادگی " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خدمات مشاوره تلفنی خانواده در آیدانیتو

از جمله مهم ترین خدمات مشاوره خانواده کرج در آیدانیتو، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ازدواج و زندگی مشترک

اگر ازدواج و آغاز زندگی مشترک مهم ترین تصمیم در زندگی انسان ها نباشد، قطعاً یکی از مهم ترین هاست. وقتی ازدواج می کنیم یعنی تصمیم گرفته ایم که سبک زندگی مان را کاملاً و در ابعاد مختلف تغییر دهیم و یک عمر با کسی همسفر شویم. پس طبیعی است که برای چنین تغییر بزرگی نیازمند آگاهی زیادی هستیم.
در تماس با مشاوران آیدانیتو می توانید در مورد معیارهای ازدواج و شرایط مورد نیاز برای تشکیل خانواده آگاه شوید و خودتان و طرف مقابل را بیشتر بشناسید.

اعتیاد

آیا از اعتیاد رنج می برید؟ آیا اعتیاد یکی از اعضای خانواده، منجر به از هم گسیختگی خانه و خانواده شما شده است؟ در این شرایط بحرانی بهترین کار این است که برای آگاهی از نشانه های اعتیاد، علل اعتیاد، روش های ترک اعتیاد و... از یک مشاور کمک بگیرید.

طلاق

طلاق یک تجربه تلخ و آسیبی اجتماعی است اما گاهی اوقات می توان با راهکارهایی از آن پیشگیری کرد و در مواقعی که طلاق اجتناب ناپذیر است، به سلامت از آن عبور کرد.

برای آگاهی از علل، عواقب، روش های پیشگیری و مسائل روانشناختی مرتبط با طلاق، می توانید با مشاوران با تجربه آیدانیتو تماس بگیرید.

مسائل جنسی

اگرچه صحبت کردن در مورد مسائل جنسی در جامعه ما یک تابوی اجتماعی است اما امروزه روانشناسان به این واقعیت پی برده اند که بدون تربیت جنسی، کودکان در معرض آسیب های بسیاری قرار می گیرند و زندگی های مشترک به خطر می افتند.

برای مشاوره در مورد اختلالاتی مثل دیرانزالی، زودانزالی، سرد مزاجی، ناتوانی جنسی اختلال نعوظ و...، سلامت جنسی، بهداشت جنسی، بیماری های مقاربتی، روش های جلوگیری از بارداری، انحرافات جنسی و... می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 

قبل از عمیق تر شدن و جدی تر شدن مشکلات و معضلات خانوادگی، از خدمات مشاوره ای استفاده کنید.
 

خیانت

یکی از مهم ترین مسائل مشاوره خانواده تهران ، مسئله خیانت است. هر روزه شهروندان بسیاری برای آگاهی از راهکارهای مقابله با خیانت، با مراکز مشاوره تلفنی تماس می گیرند.

متأسفانه  تغییراتی در سبک زندگی رواج این معضل خانوادگی را از همیشه بیشتر کرده است. اگر شما هم یکی از زنان و مردانی هستید که حدس می زنید همسرتان به شما خیانت می کند یا از بی وفایی او مطمئن شده اید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

کودکان و نوجوانان

فرزندان یک خانواده نقش بسیار تأثیرگذاری در روابط، ساز و کار و سلامت خانواده دارند و در هر سنی ممکن است با معضلات ویژه ای روبرو شوند.

به عنوان مثال دوران بلوغ، دوران بسیار ویژه ای در زندگی هر نوجوان است. تماس با مشاوران خانواده به والدین کمک می کند که در فرزند پروری به بیراهه نروند و آگاه شوند که در هر مرحله ای از رشد فرزندانشان باید چه تعاملی با آن ها داشته باشند.

فرزند پروری

فرزند آوری کار چندان مشکلی نیست اما فرزند پروری نیازمند آگاهی و تمرین است. هر فردی که فقط کمی مطالعات روانشناختی داشته باشد، می داند که شخصیت ما انسان ها در دوران کودکی و سال های اولیه زندگی مان شکل می گیرد.
ما در این سال ها بیشترین رابطه را با والدین و سایر اعضای خانواده داریم و کاملاً تحت تأثیر روش های تربیتی بزرگسالان هستیم. هر چقدر پدران و مادران از روش های سالم تری برای تربیت فرزندانشان استفاده کنند، فرزندان در بزرگسالی انسان های سالم تری خواهند بود.
اگر صاحب فرزند هستید یا قصد فرزندآوری دارید، می توانید در تماس با مشاوران آیدانیتو در مورد بهترین سبک های فرزند پروری اطلاعات کسب کنید.


سالمندان

سالمندان قشر بسیار ارزشمندی در جامعه هستند اما متأسفانه آن طور که باید به آن ها توجه نمی شود. کسانی که در خانواده شان با یک فرد سالمند زندگی می کنند یا در تعامل با سالمندان هستند، می توانند برای آگاهی از روش های مواجهه با مشکلاتی مثل اختلالات روانی سالمندان، تنهایی آن ها، بیماری های جسمی شان و بهترین سبک های مراقبت از سالمندان با مشاوران خانواده آیدانیتو تماس بگیرند.

اختلالات روانی

این فقط بیماری های جسمی نیستند که زندگی آدم ها را مختل می کنند، اختلالات روانی حتی گاهی اوقات می توانند آسیب زاتر هم باشند. اختلالات روانی ای مثل افسردگی، اضطراب، وسواس، بیش فعالی، دو قطبی و....
هر چقدر زودتر علائم و نشانه های این اختلالات را بشناسیم و برای درمانشان اقدام کنیم، فرد کمتر آسیب خواهد دید. شناخت اختلالات روانی مستلزم آگاهی است.
در مشاوره روانشناسی آیدانیتو، می توانید در مورد انواع اختلالات روانی و روش های درمانشان آگاهی کسب کنید.

در این مقاله به مشاوره خانواده کرج پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله مزایای مشاوره تلفنی را به شما پیشنهاد می کنیم.

آیا شما هم در زندگی خانوادگی از یک مشکل یا بحران رنج می کشید؟ کافی است تلفن را بردارید و با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. مشاوره خانواده کرج هم این روزها در بسیاری از مراکز به شکل تلفنی ارائه می شود.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "روش های حل بحران ها و مشکلات خانوادگی " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید