ثبت نام کارشناسی پیام نور ۹۷

نویسنده : زینب دادور
۰۸ بهمن ۹۶ ۱۹۲۳ ۰

زمان ثبت نام کارشناسی پیام نور 97

دانشگاه پیام نور زیر نظر وزارت علوم قرار دارد و هر ساله از طریق آزمون و بدون کنکور دانشجو می گیرد. دانشگاه پیام نور از جلمه دانشگاه های خوب کشور است که طرفداران قابل توجهی دارد. با توجه به این استقبال، ما این مطلب را به زمان ثبت نام کارشناسی پیام نور 97، زمان پذیرش بدون کنکور کارشناسی پیام نور 97 و نحوه ی ثبت نام کارشناسی حضوری و غیر حضوری دانشگاه پیام نور اختصاص داده ایم. مجال صحبت در این مقاله محدود است و برای آنکه سخن به درازا نکشد، اطلاعات مختصر و لازم را برایتان شرح می دهیم.

دانشگاه پیام نور به دو طریق با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد

 

زمان ثبت نام کارشناسی پیام نور 97

در زمان اعلام نتایج کنکور سراسری برای داوطلبان امکان ثبت نام در دانشگاه های پیام نور نیز وجود دارد و پذیرفته شدگان می توانند در رشته های مورد پذیرش دانشگاه پیام نور، انتخاب رشته نمایند و بدین ترتیب در مقطع کارشناسی از طریق آزمون سراسری وارد دانشگاه پیام نور شوند.

ثبت نام بدون کنکور پیام نور حضوری است

 

زمان پذیرش بدون کنکور کارشناسی پیام نور 97:

دانشگاه پیام نور بدون کنکور و با کنکور دانشجو می پذیرد. زمان پذیرش بدون کنکور کارشناسی پیام نور 97 در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شود و همه ی کسانی که قصد ورود بدون کنکور به دانشگاه پیام نور را دارند، می توانند در این دو نوبت با ارائه ی مدارک مورد نیاز ثبت نام کنند. جهت اطلاعات تکمیلی حتماً مقاله ی ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97 را مطالعه نمایید.

نحوه ی ثبت نام کارشناسی حضوری و غیر حضوری دانشگاه پیام نور:

دانشگاه پیام نور به دو طریق با آزمون و بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو می کند. در روش با آزمون که از طریق همان آزمون سراسری است، ثبت نام به صورت غیر حضوری است و در صورت پذیرش با ارائه ی مدارک به دانشگاه مربوطه مراجعه می نمایید.

ارشد بدون آزمون، ثبت نام به صورت حضوری است و متقاضی با در دست داشتن مدارک لازم در صورتی که شرایط پذیرش را دارا باشد به واحد دانشگاهی پیام نور مورد نظر مراجعه می کند و ثبت نام انجام می شود. ثبت نام کارشناسی حضوری و غیر حضوری پیام نور97 هر سال انجام می شود.

 

مهلت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیام نور:

متقاضیان ورود به دانشگاه پیام نور اگر قصد دارند از طریق بدون کنکور وارد دانشگاه شوند، در دو نوبت مهر و بهمن فرصت دارند جهت ارائه ی مدارک مورد نیاز و انجام ثبت نام اقدام کنند. ورودی های مهر وبهمن فرصت دارند جهت ارائه ی مدارک مورد نیاز و انجام ثبت نام اقدام کنند. ورودی های مهرماه قبل از شروع ترم تحصیلی، ثبت نام آنها تمام می شود و در پذیرش بهمن معمولاً اواخر پاییز، دانشگاه پیام نور اعلام می کند که بدون کنکور دانشجو پذیرش می نماید.

ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97 را به مشاوران مرکز بسپارید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید