برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071973
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

کارنامه و رتبه قبولی داروسازی آزاد 97

کارنامه و رتبه قبولی داروسازی آزاد 97

داروسازی در کنار پزشکی و دندانپزشکی، از رشته های گروه علوم تجربی است که متقاضیان زیادی دارد. بازار داغ این رشته باعث شده که رقابت برای قبولی در آن  هم در دانشگاه سراسری و هم در دانشگاه آزاد بسیار سخت و فشرده باشد و به تبع آن فقط رتبه های ممتاز کنکور می توانند در این رشته پذیرفته شوند. با این حال، در این چند هفته باقی مانده تا اعلام نتایج اولیه کنکور بسیاری از داوطلبانی که در گروه تجربی در آزمون سراسری شرکت کرده اند، علاوه بر دانشگاه سراسری  درصدد کسب اطلاعات درباره کارنامه و رتبه قبولی داروسازی آزاد 97 هستند. در این مقاله رتبه لازم برای قبولی در رشته داروسازی دانشگاه آزاد را بررسی می کنیم.


جهت اطلاع از کارنامه و رتبه قبولی داروسازی آزاد 97 می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با 9099071973 تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

ملاک امتیازبندی در دانشگاه آزاد

پیش از پرداختن به موضوع کارنامه و رتبه قبولی داروسازی آزاد 97 ، لازم است درباره تفاوت های انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد توضیح دهیم. همان طور که می دانید آزمون ورودی دانشگاه آزاد با آزمون سراسری یکجا توسط سازمان سنجش برگزار می شود. در دانشگاه سراسری انتخاب براساس رتبه شما در سهمیه منطقه انجام می شود. در دانشگاه آزاد ملاک اصلی انتخاب رشته تراز در زیر گروه است. یعنی اگر رشته انتخابی شما زیر مجموعه زیر گروه دو گروه آزمایشی تجربی باشد، نمره آزمون شما یا همان شما در زیر گروه دو تعیین می کند که در این رشته قبول می شوید یا نه.داروسازی در کنکور تجربی جزو زیر گروه دو است، بنابراین برای ارزیابی احتمال قبولی باید به ترازی که در این زیر گروه به دست آورده اید در کارنامه اولیه توجه کنید.

برای قبولی در داروسازی دانشگاه آزاد 97 چه رتبه ای لازم است؟

درباره رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد، به طور کلی می توان گفت داوطلبانی که رتبه کشوری شان کمتر از 9000 باشد، احتمال قبولی بالایی در رشته داروسازی دارند. در حالت خوشبینانه تا رتبه 9600 کشوری هم می تواند در رشته داروسازی دانشگاه آزاد پذیرفته شود. در پذیرش ظرفیت مازاد داروسازی آزاد تا رتبه 10800 کشوری هم در این رشته قبول شده است.

در جدول زیر آخرین رتبه های قبولی در رشته داروسازی دانشگاه آزاد را بینید:

نام دانشگاه آخرین رتبه قبولی
واحد علوم داروئی 9073
واحد آیت الله آملی 9551
واحد دامغان 9667

 

حداقل تراز قبولی داروسازی آزاد 9100 است

برای قبولی در رشته داروسازی دانشگاه آزاد حداقل تراز چقدر است؟

حداقل تراز قبولی داروسازی آزاد 9100 است. در جدول می توانید تراز آخرین رتبه های قبولی در رشته داروسازی سه واحد دانشگاه آزاد را مشاهده کنید:

نام دانشگاه آخرین تراز  قبولی
واحد دامغان 9178
واحد آیت الله آملی 9188
واحد علوم داروئی 9249

 

تراز های آخرین نفرات قبول شده در ظرفیت مازاد داروسازی همین سه واحد دانشگاه آزاد هم به ترتیب زیر است.

نام دانشگاه آخرین تراز  قبولی
واحد دامغان(ظرفیت‌مازاد خودگردان) 9085
واحدآیت‌الله‌آملی(ظرفیت مازاد خودگردان) 9106
واحدعلوم‌داروئی(ظرفیت مازاد خودگردان) 9110

 


جهت اطلاع از کارنامه و رتبه قبولی داروسازی آزاد 97 می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با 9099071973 تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

حداقل درصدهای لازم برای پذیرش در داروسازی آزاد چقدر است؟

یکی از بخش های اصلی کارنامه و رتبه قبولی داروسازی آزاد 97 ، بررسی حداقل درصدها و میانگین درصدهای لازم برای قبولی در رشته داروسازی است.  برای قبولی در این رشته میانگین شما در آزمون عمومی باید حدود 60 درصد و در آزمون اختصاصی حدود 40 درصد باشد.

بررسی کارنامه  های داوطلبان پذیرفته شده در رشته داروسازی دانشگاه آزاد

آخرین بخش مقاله کارنامه و رتبه قبولی داروسازی آزاد 97 را بررسی دو کارنامه از پذیرفته شدگان این رشته اختصاص داده ایم. در جدول می توانید درصدها، رتبه ها و ترازهای قبولی را ملاحظه کنید:

درس درصدها
ادبیات فارسی 66 76
زبان عربی 28 60
دین و زندگی 71 70
زبان انگلیسی 55 46
زمین شناسی 40 16
زیست شناسی 69 58
ریاضی 30 55
فیزیک 33 46
شیمی 55 38
تراز در زیرگروه 9533 9402
دانشگاه محل قبولی علوم‌داروئی‌تهران واحدآیت‌الله‌آملی

 

اگر علاقه مندید درباره کارنامه و رتبه قبولی داروسازی آزاد 97 اطلاعات بیشتری کسب کنید، به مقاله حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی داروسازی آزاد 97 مراجعه کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.