مشاوره برنامه ریزی کنکور

avatar image نویسنده : فرنوش دهقانی
stopwatch image ۲۱ آذر ۹۸ view image ۹۳۵ blogging image ۰
مشاوره برنامه ریزی کنکور
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " مشاوره برنامه ریزی کنکور" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

مشاوره برنامه ریزی کنکور
برنامه ریزی یک اصل برای موفقیت در کنکور است. همه داوطلبان به این آگاه اند که بدون برنامه ریزی درس خواندن نتیجه ای جز عدم موفقیت ندارد. اما آن چه علاوه بر برنامه ریزی اهمیت دارد مشاوره برنامه ریزی کنکور است. سؤال خیلی از والدین و داوطلبان کنکور این است که آیا وجود یک مشاور برنامه ریزی برای کنکور لازم است؟ مشاوره و برنامه ریزی کنکور چقدر در قبولی و موفقیت فرزندشان تأثیر گذار است؟

قطعا همه ی راه هایی که برای دانشگاه رفتن وجود دارد به کنکور ختم نمیشود بلکه شما میتوانید از طریق رشته های بدون کنکور مخصوص به هر دانشگاه وارد شوید و تحصیل کنید.
مشاوره و برنامه ریزی کنکور
اهمیت برنامه ریزی بر هیچ کس پنهان نیست، یک برنامه ریزی دست ما را به سمت رسیدن به هدف هدایت می کند، اما برنامه ریزی حرفه ای چه برنامه ای است؟!
برنامه ریزی حرفه ای برای کنکور، برنامه ای است که متناسب با هر داوطلب تهیه شده باشد. زیرا ویژگی ها، خصوصیات فردی و توانایی هر داوطلب و هر فرد متفاوت است. یک مشاور برنامه ریزی برای کنکور در ابتدا سعی می کند تا با خصوصیات فردی و ویژگی های داوطلب آشنا شود، سپس یک مشاوره برنامه ریزی کنکور حرفه ای به داوطلب ارائه دهد. در مشاوره برنامه ریزی کنکور تلاش می شود تا از یک برنامه برای همه داوطلبان استفاده نشود و هر فرد برنامه ویژه خود را داشته باشد.
در مشاوره برای برنامه ریزی کنکور، ویژگی های فردی داوطلب که شامل، قدرت یادگیری، سرعت مطالعه، ساعات مفید مطالعه، بهترین روش یادگیری، قدرت تمرکز و هدف توانایی خود مورد ارزیابی قرار می گیرد. سپس متناسب با شرایط و هدف وی مشاوره برنامه ریزی کنکور داوطلب آغاز می شود، تا با بیشترین بازدهی و یادگیری برای کنکور آماده شود، همان طور که مشخص شد مشاوره برنامه ریزی برای کنکور اهمیت بالایی دارد.
آن چه علاوه بر مطالعه به قبولی داوطلبین در کنکور کمک می کند، داشتن حضور ذهن است. گاهی بر اثر استرس و تنش، بر خلاف داشتن مطالعه مناسب، داوطلبان پاسخ سؤال را به یاد نمی آورند. در مشاوره برنامه ریزی کنکور، علاوه بر برنامه ریزی برای مطالعه، روش های افزایش حضور ذهن نیز به کار گرفته می شود. یک مشاوره برنامه ریزی برای کنکور، به داوطلب یاد می دهد تا استرس را در جهت ثبت مدیریت کند و از آن برای افزایش سرعت پاسخ دهی استفاده کند.

ارشد بدون کنکور برای دانشجویان استعداد درخشان با نمرات بالا می باشد.

عامل دیگر موفقیت در کنکور داشتن اعتماد به نفس است. هر فرد دارای حدی از اعتماد به نفس است، اما به طور معمول با نزدیک شدن به کنکور اعتماد به نفس افراد کاهش پیدا می کند. عدم اعتماد به نفس منجر به عدم موفقیت می شود. از مشاوره برنامه ریزی کنکور حرفه ای باید به اعتماد نفس داوطلبان اهمیت داده شود و در جهت افزایش و متعادل سازی اعتماد به نفس آن ها اقداماتی صورت گیرد.
یکی از روش های حفظ اعتماد به نفس، شبیه سازی کنکور و ارائه درصدهای منطقی است. در مشاوره برنامه ریزی کنکور، باید آزمون های آزمایشی نیز در نظر گرفته شود. مشاوره برنامه ریزی کنکور، درصدها و رتبه داوطلب در آزمون های آزمایشی را ارزیابی می کند و نقاط قوت و ضعف داوطلب را بررسی می کند. مشاوره برنامه ریزی کنکور متناسب با نقاط قوت و ضعف داوطلب، برنامه جدید به وی ارائه می دهد تا در آزمون آزمایشی بعدی عملکرد بهتری داشته باشد در نهایت به هدف خود دست یابد.
شما میتوانید مقاله روش برنامه ریزی کنکور را نیز مطالعه کنید.
دانش آموزان سال دوازدهم که برای کنکور آماده می شوند، دانش آموزان نظام قدیم و افرادی که بعد از چندین سال تصمیم به شرکت در کنکور را گرفته اند بهتر است برای طی کردن درست مسیر از مشاوره برنامه ریزی کنکور استفاده کنند. برای مشاوره برنامه ریزی کنکور شما می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
 
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " مشاوره برنامه ریزی کنکور" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید