زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور ۹۷

نویسنده : زینب دادور
۱۰ بهمن ۹۶ ۱۱۰۹ ۰

زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 97

دانشگاه پیام نور با توجه به ویژگی های خاص خود طرفداران متعددی دارد. بر این اساس تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 97 نیز به همان نسبت، پر طرفدار است. چرا که علاوه بر امتیاز دانشگاه پیام نور مانند شهریه متناسب و امکان عدم حضور در کلاس، تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97، بدون کنکور نیز می باشد. ما ادامه مطلب را به زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 97 و شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور 97 اختصاص داده ایم.

زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 97

دانشگاه پیام نور در دو نوبت مهر و بهمن اقدام به پذیرش بدون کنکور دانشجو در مقطع کارشناسی می کند. این پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی فرد داوطلب می باشد و در نوبت مهر، زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 97 قبل از آغاز سال تحصیلی مهرماه خواهد بود. در نوبت دوم، معمولاً متقاضیان در پاییز و در آذرماه جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 97 باید مدارک لازم را ارائه نمایند و در ترم دوم یا نیمسال دوم تحصیلی وارد دانشگاه شوند.

بدون اطلاع از ظرفیت رشته ی مورد نظر در دانشگاه پیام نور از خرید کارت ثبت نام خودداری کنید

 

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور 97:

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور 97، نیازمند احراز ضوابط و مدارک زیر است:

1- داشتن مدرک دیپلم نظام قدیم یا مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک کاردانی

2- سوابق تحصیلی و میانگین معدل (بیشتر برای متقاضیان ورودی مهرماه)

3- وضعیت مشخص شده خدمت سربازی برای آقایان

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور 97 را اکثر متقاضیان دارا هستند. خوشبختانه شما از طریق سوابق تحصیلی یا فقط مدرک دیپلم می توانید بدون کنکور در یک دانشگاه خوب درس بخوانید و این فرصت مطلوبی برای کسانی است که به هر نحوی و با توجه به شرایط زندگی و شغلی خود نمی توانند کنکور بدهند. راههای تحصیل متعدد هستند. باور کنید با هر نوع شرایطی امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد.

یادتان نرود گرفتن یک تصمیم درست که پشیمانی را به کمترین حد خود برساند، شانسی اتفاق نمی افتد و رضایت حاصل از آن ارزش غیر قابل وصفی دارد.

 


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید