ثبت نام کارشناسی بدون کنکور پیام نور ۹۷

نویسنده : زینب دادور
۰۴ بهمن ۹۶ ۱۹۹ ۰

ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97

دانشگاه پیام نور و مراکز تحت پوشش ان از جمله مراکز بزرگ دانشگاهی در ایران است که تعداد قابل توجهی از متقاضیان ورود به تحصیلات تکمیلی را پذیرش می کند. برای علاقه مندان تحصیل در این دانشگاه، امکان ثبت نام بدون کنکور در سال 97 فراهم است و با توجه به تقاضای قابل توجه برای تحصیل در دانشگاه پیام نور به بررسی شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97، زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون پیام نور 97، مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور پیام نور و نیز رشته های بدون کنکور فراگیر پیام نور 97 پرداخته ایم.

برای شرکت در بدون کنکور پیام نور فقط امکان انتخاب یک دوره ی آزمایشی و یک کد رشته محل وجود دارد

 

ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97

دانشگاه پیام نور هم شهریه ی مناسبی دارد و هم آموزش نیمه حضوری. شرایط بسیاری از افراد با دانشگاه پیام نور همخوانی دارد. حال که ثبت نام بدون کنکور پیام ور 97 مهیا است. از بین رفتن دغدغه کنکور نیز مزید بر امتیازات ان شده و تقاضا بیشتر شده است. بدین ترتیب در سال 97 بدون کنکور وارد دانشگاه پیام نور شوید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97

1- مدرک دیپلم نظام قدیم یا مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک کاردانی

2- نوشتن موانع مربوط به نظام وظیفه برای داوطلبان مرد

زمان و نحوه ی ثبت نام بدون آزمون پیام نور 97

زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97 در مهرماه یا بهمن ماه است. پذیرفته شدگان مرحله ی مهرماه، به عنوان ورودی های ترم مهر به دانشگاه مربوطه وارد می شوند. در غیر این صورت در بهمن ماه بر اساس ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور 97، در دانشگاه پیام نور انتخابی خود ادامه تحصیل خواهند داد.

ثبت نام به صورت حضوری است و متقاضیان می بایست با ارائه ی مدارک قید شده از طرف دانشگاه پیام نور به مراکز مربوطه جهت ثبت نام مراجعه کنند.

مهلت ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97

مهلت ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97 در مهر و بهمن ماه است. متقاضیان می بایست با توجه به اعلام سازمان سنجش و طبق قوانین و مقررات دانشگاه پیام نور در زمان های مقرر شده با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و شرایط لازم به مراکز دانشگاه پیام نور در شهرها و نقاط مورد نظر خود مراجعه نمایند.

مشخص نبودن وضعیت نظام وظیفه مانع ثبت نام بدون کنکور پیام نور می شود

 

مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور پیام نور

مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور پیام نور شامل: 1- اصل یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا پیش دانشگاهی یا فوق دیپلم

2- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

3- کارت معافیت سربازی یا پاین خدمت یا برگه معافیت تحصیلی

در میان مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور پیام نور کارت پایان خدمت و یا برگه معافیت تحصیلی قطعاً برایم متقاضیان مرد ضرورت دارد . akharin list reshtehha

نود و پنج درصد رشته های بدون کنکور پیام نور صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی هستند

 

رشته های بدون کنکور فراگیر پیام نور 97

فراگیر پیام نور بدون کنکور است اما باید ازمون ورودی ان را پشت سر بگذارید تا بتوانید وارد دانشگاه شوید. در واقع فراگیر پیام نور یک آزمون دارد که با کنکور متفاوت است و اکثر متقاضیان از عهده ی قبولی آن بر می آیند. رشته های بدون کنکور فراگیر پیام نور 97 طیف گسترده ای از رشته های ریاضی، علوم انسانی، تجربی و هنر و زبان های خارجی را شامل می شود. انتخاب و پذیرش در این رشته ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. برای دانلود لیست رشته های بدون کنکور فراگیر پیام نور 97 در 4 گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی و هنر و زبان خارجی کلیک نمایید.

 


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید